facebook Lightguide
facebook Lightguide

Про компанію

Історія нашого становлення, як світового виробника волоконно-оптичних виробів, бере свій початок у 1970-і роки - з того моменту, як під егідою колишнього скляного заводу міста Лівані, найстарішого промислового об'єкта в Латвії, створено підприємство з виробництва оптичного волокна.

До 2020 року компанія LIGHTGUIDE має у своєму арсеналі сертифікати СЕ, FDA, ISO 13485 і ISO 9001. Наші офіси продажів і технічної підтримки клієнтів знаходяться у Німеччині, США, Білорусі, Китаї і працюють з клієнтами по всьому світі.

Ми розробляємо, виробляємо і постачаємо оптичні волокна, волоконні джгути, кабелі і системи доставки лазерного випромінювання для самих сучасних, високорозвинутих наукових, промислових і медичних застосувань.

Прагнення до пошуку нових високотехнологічних рішень і наш багаторічний досвід зумовили до відкриття власного відокремленого конструкторського підрозділу досліджень і розробок (R&D).

Клієнтами компанії LIGHTGUIDE є, як визнані лідери галузі: найбільші лазерні компанії у світі, так і окремо взяті національні виробники медичних лазерних апаратів.

Перейти на основний сайт компанії LIGHTGUIDE

Флебологія

Радіальні світловоди компанії LIGHTGUIDE застосовуються при лікування варикозної хвороби методом ендовазальної лазерної коагуляції (ЕВЛК) з використанням лазерного апарату з довжиною хвилі 1470-1940нм.

Надіслати повідомленняНадіслати повідомлення

Залежно від анатомічних особливостей варикозної хвороби (діаметра і локалізації уражених вен) і уподобань хірурга можуть бути використані наступні радіальні світловоди:

1. Свiтловод LGO-Saturn Side Fiber ® — діаметр волокна 600 мкм, діаметр колби 1,8 мм (доступ до вени за допомогою интродъюсера 6Fr).

2. Свiтловод LGO-Saturn Side Fiber ® — діаметр волокна 600 мкм, діаметр колби 1,6 мм (доступ до вени за допомогою пункційної голки 14G).

3. Свiтловод LGO-Infinity Side Fiber ® (новинка!) — діаметр волокна 600 мкм, діаметр колби 1,8 мм, ширина кільця радіального випромінювання 4 мм (доступ до вени за допомогою интродъюсера 6Fr).

4. Свiтловод LGO-Saturn Slight Side Fiber ® — діаметр волокна 400 мкм, діаметр колби 1,24 мм (доступ до вени за допомогою пункційної голки 16G).

Завантажити брошуру світловодів для флебології pdf_icon

В Україні iнструмент світловодний компанії LIGHTGUIDE повністю сумісний з лазерним апаратом національного виробника ПП "Фотоніка Плюс", м. Черкаси.

Дізнатися детальніше →
drawings
drawings
drawings
drawings drawings
drawings
drawings
drawings
drawings drawings
drawings
drawings
drawings
drawings drawings
drawings
drawings
drawings
text text
 • LGO-Saturn Side Fiber 1.8
 • LGO-Saturn Side Fiber 1.6
 • LGO-Infinity Side Fiber
 • LGO-Saturn Slight Side Fiber

Проктологія

Iнструмент світловодний компанії LIGHTGUIDE застосовується також в лазерній проктології з використанням лазерного апарату з довжиною хвилі 1470-1940 нм.

Надіслати повідомленняНадіслати повідомлення

1. Світловод LGO-Hemorrhoid Probe застосовується при лікуванні гемороїдальних вузлів шляхом їх лазерної коагуляції. Це малоінвазивний метод лікування геморою, заснований на дозованому внутрішньотканинному нагріві вузла за допомогою лазерного випромінювання, що призводить до випаровування вузлів, перетворення їх у фіброзну тканину, яка з часом розсмоктується.

2. Світловод LGO-Fistula Probe застосовується при лікуванні:

 • нориці (фістули) прямої кишки шляхом лазерного висічення. Це сфінктерзберігальне малоінвазивне хірургічне втручання, спрямоване на усунення фістульного ходу заднього проходу;
 • пілонідальної кісти куприка шляхом лазерного висічення. При виборі даної методики лікування проходить максимально швидко та безболісно для пацієнта. Всі симптоми зникають в короткі терміни, пацієнту не потрібна госпіталізація, він не втрачає працездатності.

Завантажити брошуру світловодів для проктології pdf_icon

В Україні iнструмент світловодний компанії LIGHTGUIDE повністю сумісний з лазерним апаратом національного виробника ПП "Фотоніка Плюс", м. Черкаси.

Дізнатися детальніше →
drawings
drawings
drawings
drawings
drawings
drawings
drawings
drawings
drawings drawings
 • LGO-Hemorrhoid Probe
 • LGO-Fistula Probe

Сертифікати і стандарти якості

 • Ми здійснюємо постійний і жорсткий контроль якості продукції на всіх етапах виробництва відповідно до отриманих компанією LIGHTGUIDE сертифікатів: СЕ, FDA, ISO 9001, ISO 13485.
 • Наші вироби сертифіковані у країнах ЄС, США, Ізраїлі, Казахстані, Україні (Сертифікат Відповідності № UA.TR.098.0196-18). Натепер ми проходимо процедуру сертифікації і в інших країнах.
 • Проводиться щорічний аудит виробництва на відповідність виданих Сертифікатів.
 • Вся продукція постачається в Україну офіційно через процедуру митного оформлення з дотриманням всіх правил і норм ввезення медичних виробів з відповідним сертифікатом якості виготовленої партії товару.
 • Ведеться постійна дослідна діяльність щодо створення і випробування нового медичного інструменту на базі власного конструкторського підрозділу досліджень і розробок (R&D).
 • Компанія LIGHTGUIDE приймає участь у найбільш важливих та значимих конференціях, виставках та інших заходах по всьому світі.
image

Як ми працюємо

about

Обробка заявки протягом години.

about

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Допомога у підборі обладнання.

about

Відвантаження зі складу в м.Києві. Завжди в наявності весь асортимент товару.

about

Доставка за наш рахунок. Терміни доставки 1-2 дні.

about

Робота з юридичними та фізичними особами. Зручні способи оплати.

Наші контакти

Офіс технічної підтримки клієнтів
ТОВ «Лайт Гайд Оптікс»

line

Телефон:

E-mail:

Графік роботи:

Цілодобово

Адреса:

м.Мінськ, Республіка Білорусь

Надіслати повідомленняНадіслати повідомлення

Уповноважений представник в Україні
ТОВ «Медідея»

line

Телефон:

Графік роботи:

пн−пт з 9:00 до 18:00
вихідні: сб, нд

Адреса:

вул. Тургенівська, буд. З8, оф.102,
м.Київ, 01054, Україна.